EŞYA DEPOLAMA HİZMETİ

14
Haz
2014
Posted by: marmaranak  /   Category: Genel   /   Yorum Yapılmamış

EŞYA DEPOLAMA HİZMETİ

Depolama Hizmetleri veren bir firma olarak müşterilerimize, modern sistemlerle donatılmış depolarımızda eşyalarını güvenle teslim edebilecekleri bir yerin olduğunu belirtmek isteriz. Eşyalarınız depolamadan önce sel, çalınma, ve her türlü afet için sigortalanır ve depodaki yerine alınır.

Evden eve nakliyat depolama eşyaları liste şeklinde alınır listeninin bir fotokopisi müşteriye teslim edilir teslimat sırasında müşteri ve şirket yetkilisiyle beraber listeye göre eşyaları teslimatı yapılır.

Depolama hizmeti veren firmalara eşyalarınızı teslim ederken dikkat etmeniz gereken önemli noktalardan bir tanesi firmanın güvenilir olması, eşyalarınızı depoladığı yerin günümüz şartlarına uyması ve eşyalarınızı oluşabilecek hasarlara karşı sigortalamasıdır. Evden eve Nakliyat firmamızdaki depolarımız yangından korunmak için özel ekipmanlara sahip olup, yangın esnasında hızlı söndürme tesisatına sahiptir. Eşya depolarımızda saklanan eşyalarınız kendi nakliyat araçlarımız ile yerinden alınarak depolarımıza getirilmektedir. Eşyalarınız ambalajlanarak koruma altına alınmaktadır.

Author Avatar

About the Author

Yorum Yapılmamış